Gizlilik ve Güvenlik

trigleia online satış mağazasından alışverişinizi yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL (Secure Sockets Layer), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir. Bir başka deyişle SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Her iki tarafta da doğrulama yapılır ve işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 128 bitlik SSL ile şifrelenen girdiğiniz her biri veri parçasının daha sonra deşifre edilip çözülebilmesi için 2128 değişik şifrenin denenmesi ve çözüldüğü zaman da anlamlılığını yitirmemiş olması gereklidir.

Üyelik bilgileriniz sadece trigleia online satış mağazasının yetki verdiği çalışanları tarafından, kredi kartı bilgileriniz ise sadece Garanti Bankası tarafından kontrol edilmektedir.

Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir.

Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde trigleia Online satış mağazası çalışanları tarafından görülmemektedir.

Alışveriş işlemlerinizin yürütüldüğü sunucular (server) ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına (firewall) ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.

trigleia online satış mağazası, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Sitemizin üye kayıt formlarında kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, sitemiz hakkında bilgi, haberler ve materyalleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Bu belgede bulunan bilgiler trigleia online satış mağazasının gizlilik ilkesini bildirmektedir. trigleia online satış mağazası kullanıcıları bilgilendirmek koşulu ile her zaman bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Trigleia Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.