Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mağazamızda Alışveriş Yapan Herkes "Üyelik Sözleşmesi" ni ve "Garanti ve İade Şartları" nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Satış: Satış işlemi yalnızca 18 Yaşından büyük Türkiye’de İkamet edenlere yapılır.

Vergi: Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahil dir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

Üye Bilgileri: Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir.

Düzeltme / Yenileme: Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler: Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

Müşteri Memnuniyeti: Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikâyet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik Tedbirleri: Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen ya da kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Ürün Teslimat : Teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketi ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez. Sipariş edilen Paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Trigleia Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.