Ödeme ve Teslimat

Mağazamızda yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Mağazamız tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Gönderilerimiz Aras Kargo tarafından taşınmaktadır.

Ücretler: Kargo için tahsil edilen ücretler ödeme ekranında açıkça gösterilir. Bu ücretler ödeme esnasında seçtiğiniz ödeme kanalı ile sipariş ücretleri ile birlikte tahsil edilir. Ücretleri Mağazamız herhangi bir uyarı yapmaya gereksinim duymadan değiştirme hakkına sahiptir. Ancak tahsil edilmiş kargo ücretleri üzerinde değişiklik yapılamaz. 

Müşteriye Ait Kargo Ücretleri: İade, Değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır. Bu işlemler Siparişin ilk gönderimi hariç tüm taşıma ücretlerini kapsar.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler: Ürünlerinizi kontrol etmeden teslim almayınız. Ürünleri kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.  Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı, trigleia Online Satış Mağazasına 0-533-225 58 56  nolu telefondan ulaşılmalı, taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

Sepetiniz, trigleia online satış sitesinde yaptığınız alışveriş sırasında seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Alınan ürünlere ve ödemelere ilişkin tüm bilgiler  buraya kaydedilir.

Rekolte, stok yada el işçiliğinden kaynaklanan farklılıklara bağlı olarak; Hediyelik setler, Banyo ve Hamam Setleri, Zeytin Ağacından Eşyalar, teneke kutulu ve ipli nostaljik sabun serileri, içindeki ürünlerde değişiklik yapılabilir ve ürünler yeni haliyle gönderilebilir. Değişiklik yapılması halinde, değiştirilen ürün yerine benzer özellikte bir ürün kullanılacaktır.

Ödeme İşlemleri

Havale / EFT:
Havale/EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.  5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır. 

Havale / EFT için Hesap Numaramız :

MEHMET ZEKİ ERGÜN

AKBANK

IBAN: TR290004600887888000070310

 

Kredi Kartı:
trigleia online satış sitesinde tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Onaylanmayan Kredi Kartları :

Kredi kartı ile ödeme aşamasında, onay alırken problem yaşanması halinde nedenleri aşağıdakilerden biri olabilir:

- Kart numaranızı yanlış yazmış olabilirsiniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihi geçmiştir,
- Kredi kartınız internet işlemlerine kapalıdır ya da internet işlem limiti vardır.
- Kredi kartınız ek kart ise, kart sahibinin kartı iptal etmiş olabilir,
- Kartın onaylanması sırasında internet bağlantısında geçici olarak kesilmeler yaşanabilir.,
- Kayıp ihbarı yaptıktan sonra kartınızı kullanmanız

- Kredi kartınızın limiti yetersizdir

gibi nedenlerden dolayı kredi kartı onayı alamayabilirsiniz.. 

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sipariş bedelinin ödenmesinden sonra, en geç 5 iş günü içerisinde ürünler kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, bölgenize göre 24 ya da 48 saat içerisinde Aras Kargo ile teslimatınız gerçekleşir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Trigleia Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.