Favorilere Ekle
Yeni
  • Y019
  • Trigleia

Bebekler için Yüksek Polifenol 500 ml Zeytinyağı

+490 Polifenol

135,00
VAR
  • Fırsat Ürünü

En düşük asit oranına sahip zeytinyağlarımızdan bebeklerin hassasiyetlerine uygun olarak seçilerek harmanlanmış 0-12 yaş grubuna özel erken hasat soğuk sıkım zeytinyağıdır.  

Tüm yaş gruplarındaki çocukların severek ve kolaylıkla kullanabilmeleri için antioksidan ve polifenol içeriği yüksek olan zeytinyağı çeşitlerimizden üretilmiştir.

% 0.2 asit değeriyle en hassas ciltlerin dahi nemlendirmesi, bebeklerde çok görülen pişik problemlerinin doğal yoldan giderilmesi için kullanılabilir.

Annelerin belki de en çok merak ettiği konuların başında kabız olan bebeğe zeytinyağı içirilip içirilmeyeceğidir. Bebeğinize kabız olduğunda doğrudan zeytinyağı içirmeniz önerilmemektedir. Bebeğiniz kabız ise yemeklerine koyduğunuz zeytinyağı miktarını arttırmanız faydalı olacaktır. Ayrıca, kabız olan bebeğimizin makat kısmını zedelemeden biraz zeytinyağı sürerek, bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Zeytinyağının bebekler için sayısız faydası vardır diyebiliriz. Kalp damar hastalıklarını önleyici etkisinden tutun da, pişik olan bölgeye sürüldüğünde rahatlatmasına kadar... 

Yapılan araştırmalar, bebeklerin 6. aydan itibaren zeytinyağı tüketebileceklerini söylemektedir. Bebeğinizin yemeğine bir iki tatlı kaşığı zeytinyağı koymanızın bebeğinizin bu sayısız faydası olan besinden yararlanması anlamına geliyor. Ancak yine uzmanlar, bebeğinize direkt olarak zeytinyağı içirmemenizi, yemeklerine koyarak tüketilmesini sağlamanızı öneriyor. 

 

Emzikli annelerin Yüksek polifenol içerikli Zeytitinyağı kullanmaları süt vasıtasıyla bebeğinde bu değerle besinden faydalanacağı anlamına gelir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Trigleia Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.